1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[pyetje] per exel

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga best~boy, 11 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  deshta me ju pyt se sa menyra te exel kemi ?
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,250
  Pëlqimet:
  1,417
  Pikë nga trofetë:
  343
  Info me shum rreth pyetjes tende?

  Si ke mendu Sa menyra te exel Kemi?
   
 3. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  deshta vetem me te pyt se qysh me hap exelin permes runit psh ose naj menyr qeter tregoma vllaqjko
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  • 1. KLiko dy here mbi ikonën e excel dhe hapet
   2. Kliko Start >> All Programs >> Microsoft Office >> Microsoft Excel
   3. Kliko Start >> RUN
   • Shkruaj excel dhe shtyp OK
    [​IMG]
   
 5. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm cyber qummm :D:p

  flm edhe ti phanolle qe je mundue vella problemi u zgjidh mbylleni temen .
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Problemi i Zgjidhur + Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...