1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje]Per cs

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Liridoni, 9 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qysh muj me ja hjek kafazin p.sh surf_ski 2
  kur luj me bota
  ose green me ja ba stepize ose diqysh kush din le te me dregon per me bota kur tluj?
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Edhe qysh me ba admin ne hlds pom vyn:D
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  A ka naj ndihm more
   
 4. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  per AMXMOD ja ku e ke ! (Besoj qe ne nje far menyr te bej edhe per HLDS)
  Ndersa per HLDS, nuk po di, por shpresoj qe se shpejti do ta punoj nje TUTORIAL.

  Harrova !

  Per me hek kafazin ne surf, ateher duhet ta editosh te gjith MAPIN !

  Ndersa per ta vnuar stepsize ja ku e ke "command-en"

  sv_stepsize "9999" (Pa thojza")
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit krejt nrregull osht po spo muj me ja instalu AMXXMODX serverit sdi spo bojn a din ti qysh naj metod tjeter?
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  A po me ndihmon dikush naj metod si me instalu AMXX MOD X?
   
 7. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  per me kriju Srv duhesh ta kesh ip reale por , ti mundehs me krijo server ne PC tonde me lujt me bota apo me ata qe jon me ISP si tonden
  Pluginin per ta hequr kafaz ne surf eshte ky ketu:
  <a class="postlink" href="https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=825652" onclick="window.open(this.href);return false;">https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=825652</a>

  Eshte i testuar nga une mbase para pak kohe kom pa hapur srv ne pc time vetem ata Ipko qe e kan pas luajshim

  Poashtu shum gjera dhe resurse te reja per CS mund te gjesh tek ky forumi me lart
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit Shum
  do ta provoj
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  A ka naj ndihmm?
   
 10. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Lexoni rregullat, lexoni paralajmerimet, titulloni mir temat dhe perpiloni mir pytjen...
  Perndryshe jemi te detyruar edhe te fillojm direkt me perjashtime pa kurfar paralajmerimi.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...