1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje & Përgjigje

Tema tek 'iOS' e hapur nga LTH05, 13 Gusht 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,536
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shumicen spi gjej free, edhe ne iTunes kur pe shkruj p.sh PES 2012 sun pe gjej, kur po hy apple.itunes.. aty kur po e kerkoj pe gjej rezultatin edhe po klikoj view in iTunes tani po hapet iTunes edhe kur po klikoj Download po ma qet qe store e kom t'Albania e duhet me pa p.sh prej qati vendi ku osht loja a muj me ndryshu najqysh store ?
  Kom provu me ndryshu, tani kom bo search n'iTunes kom gjet lojra e aplikacione tjera amo mi download skom mujt cka o problemi ? a muj me ndreq najqysh.
   
 2. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  iTunes ne iphone sun gjan loja veq kang . Itunes ne pc mun gjan loja nese shkon ne App store . Ato qe i ki me pare merri prej installous
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,536
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo mke keqkuptu, se prej tel hiq smarr, amo kom dasht me thon me hi ne itunes.apple.com e gjen ni loj p.sh Pes 2012 a me kerku te iTunes qe e kom npc sun e gjej, kur hy pi web ne itunes aty qe osht view in itunes tani hapet iTunes ne pc e mthot qe sosht valide ne shtetin tuaj dicka kshtu.
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,536
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  93
  A mundeni me ma gjet lojen Punch -O- Meter, amo jo torrent se spom bon me download me utorrent.
  Nese se gjoni pa torrent mundsisht downloadone ju tani uploadone dikun se i kish 1MB krejt.
   
 5. Thrones

  Thrones Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Para 3 dite e blejta nje Iphone 4s dhe tash spo muj me dergu SMS askun...qka duhet me bo?
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,536
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  93
  Na magjistar sjem qe met tregu cka me bo, jep ma shum te dhana,
  a eshte unlocked dhe a ka karte brenda?
   
 7. Thrones

  Thrones Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Derisa po te thom qe spo mundem me qu SMS kuptohet qe eshte unlock dhe karten e kam brenda. Nejse gjithesesi e rregullova ish kon faji te Vala 900.
   
 8. besarty

  besarty Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  E kam nje Iphone 3GS 16GB me shum se 4muaj dhe eshte jailbroken. Deri dje ma ka njoft kartelen, dje mbasdite rasisht e pash qe nuk osht aktiv kartela, edhe nganjeher e ka vetem nje val nganjeher e qet "No sim card", ja bona reset all settings po prap po shfaqet i njejti problem dmth spo ma njeh kartelen e operatorit "Sim Card". A ka kush naj ide ku eshte problemi dhe si muj me rregullu???
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...