1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje & Përgjigje

Tema tek 'iOS' e hapur nga LTH05, 13 Gusht 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  ketu mund te beni pyetje dhe pergjigje reth gjerav qe nuk i keni te kjart per Iphone ,
  gjithashtu ketu mund te kerkoni ndihm reth gjerave te ndryshme.


  Kalofshit mir!
   
 2. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  cydia a ban pa pas Wi-FI
   
 3. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo nuk funksionon,gjithqysh duhet me pas wi-fi.
   
 4. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a di naj menyre me marr apps pa Wi-Fi
   
 5. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  po ka menyra
  vetem e download ne internet, neper torrenta ose e merr prej naj shokut, e vendos npc e hap me itunes pasi ta lidh itunes me iphone e bon SYNC App edhe qato app qe i ke selekt mundesh mi qit ne iphone.


  qdo tmir
   
 6. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  qysh download ne net p.sh. tani ne itues edhe pastaj ne iphone apo
   
 7. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  qe ku e ke nje web shum tmir:
  <a class="postlink" href="http://www.iphoneapplist.net/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.iphoneapplist.net/</a>


  Qdo tmir
   
 8. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  am a ktu lista nuk po tregon qysh po nes munesh ti me gjet ndonje web ku muj me download apps per 3G 4.0.1
  Jo p.sh. du me download me qet te web appleit.
   
 9. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  shiqo ketu:
  <a class="postlink-local" href="https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=96&t=4118&p=19157#p19157" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=96&t=4118&p=19157#p19157</a>

  dhe te lutem ki pak durim pasi qe jam npun edhe nuk po mund te jem online shum kohve te fundit.

  qdo tmir
   
 10. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a di ndonje web faqe te mire ipa files per iphone.une e di vetem apptrackr.org
   
 11. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  qe listen:
  Code:
  http://iapplications.ru/
  http://appcrack.net
  http://idownloads.ru/
  http://ihacks.ru/
  http://iphonecake.com/appcake/en/
  
  qdo tmir
   
 12. anjshtanji

  anjshtanji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  hej shoku di si mund te shikoj tv ne iphone timin 3g 4.0.1 p.sh. RTK DHE KTV
   
 13. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  ej vlla asteni loj spo bon as me downloadu pe qet web not found :?:
   
 14. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  ej kshyr te naj njanen pej qatynev webave qe i ka qit ma nalt hin un ta shko te apps edhe lyp TVUlite se qikjo o per me kshyr tv se edhe une e kom po a bon a sbon se di veq po te kallxoj ku me e marr nashta mune e gjen
   
 15. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  ej a muni mem kallxu p.sh une e kom iphone 3Gs verison 3.1.2 a muj e downloadj kit loj edhe a um bon qe do te dhana :
  Category: Games
  Dec 18, 2009
  Version: 1.0.1
  175 MB
  Seller: Electronic Arts

  © 2009 Electronic Arts Inc. All Rights Reserved.

  LANGUAGES: English, French, German, Italian, Japanese, Spanish

  REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 2.2.1 or later.  What's new in Version 1.0.1
  GAME UPDATE NOW AVAILABLE – Improvements, additions, and optimizations include:
  • Gameplay and interface fixes, including resolution of Tokyo Event 6 issues, refinement and correction of European translations, and other minor bug fixes
  • 2 New High Performance Unlock Packs in the In-Game Store that each give you immediate access to 8 unlockable
   
 16. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  STAFF um falni per kto poste te mija qe i kom bo ren po spo muuj me ja u bo edit :S  anjshtajn qe linkun provo shkarko : <a class="postlink" href="http://iphonecake.com/appcake/search.php?q=karate" onclick="window.open(this.href);return false;">http://iphonecake.com/appcake/search.php?q=karate</a>
   
 17. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56

  ej e kom downloadu ni loj cracked neeed 4 speed shift verison 1.0.1 a sdi e une iphone e kom 3.1.2 se di a bon veq kshyr qa um qiti [​IMG]
   
 18. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  ej e kom downloadu itunes 9.2 e kom instalu e tashti spo muj me hi ne ta se po ma qet qita se e kom qly itunes 10

  [​IMG]
   
 19. hypnotik

  hypnotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  fshi fajllin iTunes Library.itl qe gjendet ne PC dhe iTunes ska qare pa u hap.
  dhe duhet ta sinkronizosh iphone per te mundur te instalosh aplikacione apo loja permes itunes
   
 20. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  a mundesh mem tregu se ku gjendet ky fil p.sh c/program files/itunes e kom lyp amo skom mujt me gjet edhe qa pi bjen qikjo sinkretizu mu dok qishtu ke :O
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...