1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Kerkoj Logo(foto) per fan page facebook

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga xXx, 27 Gusht 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. xXx

  xXx Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje Vellezer
  A mund dikush prej jush me ma bo 1 Logo per fan page: "Best Albanian Singer"
  Kam deshire qe aty te Jetë flamuri i shqiperise me shqiponjet 2 krenare , eh aty me shkru:
  "Best Albanian Singer"
  edhe posht me shkru: Suggest to Friends mos te jet vetem keshtu me shkru Suggest to Friends por edhe shigjetata posht keshtu qysh osht keshtu Suggest to Friends edhe shiegjta posht te jet \/

  Pres ndihmen tuaj te nderuar
  Me respekt:
  xXx
   
 2. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Siq duket ti po priton me shkru , eh po e bon copy paste prej meje a , hmmm..!
  Mesohu me kon vetvetja , mos me kopju askend ok ;)
  Ait t'pershendes
   
 3. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]

  Verzioni im...
   
 4. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  do ta plotsoj por sonte nuk besoj por neser diku ne mes dit flm per mirkuptim !
   
 5. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]

  Pak ndryshime tek shkronjat.
  Ps. Can't edit my previous post :S
   
 6. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Gjej disa foto ne HQ sepse ashtu nuk shkon si po thua ti !
   
 7. xXx

  xXx Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  me sa e kerokva un dizajnin ju flm per perkrahjen flm shumm vllazni inshalla beni met fort ne te ardhmen jom shum i knaqt me dizjanin qe e kan bere mund te mbyllet tema flm edhe 1 her
   
 8. xXx

  xXx Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  flm shum wlla per postimin dhe jom shum i knaqt me dizjanin suksese ne te ardhmen
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...