1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Kerkoj Logo(foto) per fan page facebook

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Gentiani, 27 Gusht 2010.

 1. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Vellezer
  A mund dikush prej jush me ma bo 1 Logo per fan page: "Kosova's teenagers are the best"
  Kam deshire qe aty te Jetë flamuri i kosoves edhe flamuri i shqiperise me shqiponjet 2 krenare , eh aty me shkru:
  "Kosova's teenagers are the best"
  edhe posht me shkru: Suggest to friend

  Pres ndihmen tuaj te nderuar
  Me respekt:
  Gentiani
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nuk eshte vendi aspak :) ketu per te kerkuar pasi ti thua Pyetje edhe me pas kerkon .Eshte sektori i designeve per te kerkuar dicka te tille megjithate une punova nje design

  Per dimensionin mos ki merak sepse e kam bere brenda rregullave qe lejon Facebook .

  [​IMG]
   
 3. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me falni qe kam postuar gabim , kerkoj falje staff :S
  Eh bro Juerald a mundesh aty ku i ke bo 4 ylla me i bo 6 ylla :$
  Nese mundesh shum ma mire ish dal :$
   
 4. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Smundem e mbylla sepse e krijova shpejt e shpejt ne Pixlr
   
 5. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mund t'ma beje dikush sikur ajo qe e keni bere Sofra llapjane apo s'di qysh u kon ajo , shum me ka pelqy , veq jo me shkru aty sogra llapjane por me shkru : "Kosova's teenagers are the best"
  edhe n'fund me bo me i sygjeru shoket ?
   
 6. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]

  Enjoy it~
   
 7. Gentiani

  Gentiani Anëtar i Njohur

  Postimet:
  520
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  38
  flm shum
   
 8. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28

  SPO HAPI TEM TJETER !!
  A MU ME e SHkrujt Sa Fansa ka Unikkatili. edhe me e shtu flamurin e Shqipnis
  PLEASE
   

Shpërndaje faqen

Loading...