1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Kam 3 Pytje per cs ..

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga best~boy, 12 Shkurt 2012.

 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  1.Qysh me hek kta [​IMG] me qit diqka tjeter nese dini ma kallxoni filen ku me hek ..

  2.SI me ba kur ta shkrun lojtario head ose ping me i dal head i ketij serveri asht Best~boy

  3.Si me ia qit Multi kill , killing spree nese e keni filen ma jepni i kam te gjitha adonnsat ...
   
 2. WhiteLine

  WhiteLine Anëtar i Njohur

  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  1. Per me ndryshu qata "thehosting.me" gjeje file-in "dproto.cfg" dhe tek "Game_Menu = TheHosting.ME" e ndryshon aty qysh don ti, po une nuk tkisha preferu me ndryshu se mujn edhe me ta mbyll serverin.

  2. Per head-a me dal te duhet pluginsi "ad_manager.amxx" ja ku e ki linkun aty i ndjek hapat se si te instalosh kete plugin :)
  Code:
  http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=236886
  3. Ja edhe linku per plugins-in "Ultimate Sounds"

  Code:
  http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=7342
  Per cdo gje qe nuk e ki te qart ketu dot jem.

  Suksese
   
 3. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  spo kuptoj bro.. kurgja anglisht nese i ke praktiku ti kto gjerat edhe qe bejn 100% nftb trgom nese ban ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...