1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Formatimi i Laptopit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga fatlum, 9 Tetor 2010.

 1. fatlum

  fatlum Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje ,

  si mundem me formatu 1 laptop mini me windows Edubuntu me kthy ne windows xp dmth me ja fshi edubuntu
  laptopi ska ska vend per cd vec me usb edhe memory card. ju lutem pergjigje te shpejt

   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Rreth pyetjes tënde...
  Shiko këtë tutorial, pergatit nje USB Bootable dhe formatizoje me të...
   

Shpërndaje faqen

Loading...