1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Account

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga bekim98, 9 Qershor 2020.

 1. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,

  para 4 5 vjete e pata bo delete facebook account jo deactivate dashta mju pyt a ka najmunsi me e kthy
   
 2. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Bekim, jo nuk mundesh, sepse nese e ben kerkesen per Delete Account, Facebooku te jep 30 dite kohe, ne qofte se deshiron te mos e fshish, pra me nje fjale "nese i bjen pishman". E ne qofte se nuk kyqesh ne Facebook brenda 30 diteve nga ai moment qe e ke bere kerkesen per ta fshire llogarine tuaj, atehere ajo llogari fshihet pergjithmone, mirembetsh.

  [​IMG]
   
 3. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm per pergjigje, mundet mu mbyll tema
   

Shpërndaje faqen

Loading...