1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje pyetje adbreak minutat

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Koraab, 19 Prill 2019.

 1. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje kam 1 pyetje desha ta provoj adbreakin por nuk po e kuptoj si me mush kto minutat http://prntscr.com/ne2hdk

  po postoj video po kjo prap po rin 0% ku munet me u kan problemi mos duhet kur ta postoj videon me bo dicka ?
   
 2. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Videot duhen te jene nga +3min te gjata.
  Dhe duhet te shikohet 1 minute ne video. Duhet te kesh 30 000 shikime nga 1 minute ne video +3minuteshe. Qe te mbushet 100%
   
  DailyTeCh dhe Koraab pëlqejnë postimin.
 3. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit vlla
   
 4. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me falni por jam i ri ne adbreak kam dhe 1 pyetje http://prntscr.com/nej317
  pse ktu 9.7K Minutes Viewed e aty lart ende osht 0% ndoshta nuk behet cdo dit update?

  Mos duhet para se ta uploadoj videon te bej dicka?
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Adbreak bene update 2 dit me vones views sot eshte data 20/04 adbreaki bene update 18/04
   

Shpërndaje faqen

Loading...