1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Punim] Per 28 Nentor.

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga xo1hack, 27 Nëntor 2010.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Qe një punim per 28 Nëntor.
  [​IMG]
   
 2. Toxici

  Toxici Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nice pom pelqen :)
   
 3. b1a3

  b1a3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum po me pelqen `~
   
 4. djtrimy

  djtrimy Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  woow shum mir, veq vazhdoo
   
 5. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  pom pelqen :D
   
 6. Doom-Cracker

  Doom-Cracker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pom pelqen shume .
   
 7. BB_Net

  BB_Net Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  [​IMG]
  Unë e kam bërë këtë për faqen time
   
 8. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum te bukura dyjat
   

Shpërndaje faqen

Loading...