1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punim Dramatik ne Paint :p

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga DardanDaci, 11 Dhjetor 2017.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  [​IMG]

  E di qe eshte keq fare por e bera ne moment pasi qe ka vite qe se kisha perdor Paint dhe ja ku doli ideja hahaha :p
   
  albion65 dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Spo e kuptoj fort po nice :D
   
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  lel Veri Nice
   

Shpërndaje faqen

Loading...