1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[punim]COCA COLA !

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cmd, 28 Nëntor 2010.

 1. ProXy

  ProXy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  te lmt cmd je i paparë
   
 2. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Si gjithnje Proxy
  thnx
   
 3. beni-2010

  beni-2010 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  bravo vlla shum mir e ke bo suksese
   
 4. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ;P po thu a ! heehheh thnX
   
 5. accounT.

  accounT. Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Punim Fantastik !
   

Shpërndaje faqen

Loading...