1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[punim]COCA COLA !

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cmd, 28 Nëntor 2010.

 1. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nje punim i imi para ca kohesh
  COCA COLA


  [​IMG]  LINK: <a class="postlink" href="http://img827.imageshack.us/img827/4632/cocacolar.png" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img827.imageshack.us/img827/4632/cocacolar.png</a>
   
 2. gersi007

  gersi007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  bomba fare ....bravo vlla...vetem ate imazhin e lengshem qe ke vene mbi kanaçe mund ta kishe bere ngjyre cole...hehehe
   
 3. b1a3

  b1a3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum mir....mir tha gersi per lengun mbi kanace ~
   
 4. Nofka

  Nofka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  28
  SPom pelqen :)
   
 5. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  @Gersi thnx shum per coment mir osht edhe qesi ngjyre po ska lidhje
  @Gjithashtu thnx
  @Kurse boot per qka spo te pelqen a mund ta di arsyen ?
   
 6. |ogi.

  |ogi. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Paaa .. qfar punimi i mir .. shum shum nice cmd :D
  vetem vazhdoo<>>>>>
   
 7. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Gjithashtu edhe ti...
  flm :D
   
 8. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  a po ma bon nja qeshtu ..shkruje Luummm
   
 9. Pro

  Pro Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  :D po me pelqen dizajni bro vetem ta kishe bere ma t'madhe.
   
 10. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  Nuk osht vendi per me kerkue ktu . Kerko tek kategoria > Kerko Dizajne
   
 11. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  shum mir me pelqen :D
   
 12. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  @Pro Faliminderit :p
  @Ghost Boy Gjithashtu thnx

  :p
   
 13. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum e bukur wlla i pa parapar je !
  per festat e fund vitit a? :pehehhe
   
 14. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Op . Te freskohemi per Festat e fundvitit . heheh :p thnx
   
 15. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Punim nice nice nice CMD
  Coca COLA ;)
   
 16. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ;)
  EJ mos vidhni foto eheheh hajgare e kom :p
   
 17. kosova98

  kosova98 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hEEHe e vodha un eheheh :D
  shum e bukur Cmd bravooo....
   
 18. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thnx REP e ki :D flm shum
   
 19. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  sdi qa ska ktu mos me pelqy :D shum najss :)
   
 20. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  :D Po pra I vetmi qe nuk e ka pelqy eshte nje antar nuk e di qka pat hahahh :D thnx
   

Shpërndaje faqen

Loading...