1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Puna online ne fushen e siguris kibernetike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 12 Shtator 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a mundemi me punu online prej shtepise ne fushen e siguris kibernetike?
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mvaret prej kompanis ku po kerkon pun edhe se nqfar shteti jeton ti pasi shumica kompanive kerkojn qe tpakten tjesh ne tnjejtin shtet ku osht edhe kompania.
   
 3. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dmth prej Kosoves per nje kompani Gjermane apo Angleze nuk mund te punosh sikur ne fushen e programimit.
   
 4. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si freelancer mundesh me punu edhe kshtu po e kom fjalen me punu normal me kontrat osht ma zor nqs nuk je n'at shtet ku osht kompania
   

Shpërndaje faqen

Loading...