1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Puma PSD

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Liridoni, 2 Prill 2012.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ja si duket :
  [​IMG]
  Download : <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?in7nq8btbjgktjb" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?in7nq8btbjgktjb</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...