1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PUBG FREE osht ne Steam

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga ALLES BABAAA, 5 Qershor 2020.

Tags:
 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kush deshiron me marr Pubg free ne steam osht per ket vikend (3 dit )
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm shume, tani po e shkarkoj
  a merret pergjithmone?
   
 3. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  33
  Për fat të keq jo, sipas këtij postimi. Do jetë me gjysëm çmimi kur të mbarojë promocioni.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  ah, thash se e mora gjithmone
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 5. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  ma mir me provu 1 her se kurr ..
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...