1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pse vendosa te le kete forum

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga M.L, 13 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Prsh

  Kjo shkon special per @boom3rang kete qe e ke postu nuk e di se qysh e ki postu me sa men


  Ne e dim qe nuk i intereson askujt qe jemi pjes e forumit edhe pse dalim prej saj
  Pyetja jem esht se pse disave ja ndrron nickname sa her qe dojn ata edhe pse disave jo ?
  A eshte rregulla per te gjith a veq per ju adm dhe per disa te tjer qe kaniher po ja bojn 404 error ?
  Antarin qe ja ka dos per her te fundit nuk po e shoh ketu ma a ja ke ndrru nickname a ja ke fshi krejt pasi qe ta ka dos ?
  kjo esht se me interesoj qe i ke shkru personit qe e ka hap nje tem Blackeagle dhe ti ja ke mbyll se ske pas prgj
  Klm
   
  Last edited by a moderator: 13 Dhjetor 2018
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  @M.L

  Arsyeja pse e kemi ndaluar per ta ndryshuar username, eshte sepse ne fillim kur eshte hap forumi, ka patur shum username underground, dhe cdo dit regjistroheshin me qindra te tille, dhe mendonin akoma qe ky forum eshte per hacking, cracking apo ku e di cka... Prandaj vendosem(stafi), pas nje kohe qe cdo anetare qe do te kerkoje ta ndryshoje username nga shembull BlackEagle, ne emrin personal, psh. Shaban.E do ja aprovojme, por atyre qe do kerkojne te ndryshojne username nga BlackEagle, ne RedEagle, kerkesa do ti refuzohet.

  Ky ka qene vendim i stafit qe e kemi marre shum kohe me perpara me te vetmin qellim dhe besoj qe deri diku ka patur sukses dhe ja kemi arritur qellimit, qe forumin ta shendrojm ne vend me te sigurt dhe me te besueshem ne mesin e shqiptareve.

  Per ty cka te flas?

  Po e le ketu te shohin te tjeret cfar personi je, dhe sa posht paske ra me kete postim, sepse ma posht se kjo nuk besoj qe mundet me shku dikush.

  ps. Njehere e fshina temen sepse vlersova qe eshte diskutim i kote, dhe i panevojshem, por e riktheva prap sepse e ndiva nevojen met dhon pergjigje ty @M.L sepse per kete tjetrin po e shoh nivelin e tij, i kam kalu shum te tille keto 10 vite sa ka egzistuar forumi.
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  i ke kalu o hawer po fanol gashi e ka pas 2 nofka tjera ku i ke pas kto rregulla ?


  Frik tash e ka ndryshu edhe niher
  Fannol Gashi
  Fannol Gashi
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  A e lexove postimin a hiq? Hajt lexoje edhe njihere edhe shkruj pastaj.

  Shembulli i fanolit eshte rasti me i mire per ta kuptuar ate cfar e kam shkrujt me larte, por ske faj ti, sepse ske qene ketej pari kur eshte hap ky forum ne fillim, anetaret me te vjeter e din shum mire per cfar po flas, e dijn edhe ata qe jau kam ndryshuar usernamin, dhe jan te shumt, ndersa disa nga ato nese futen online e lexojn temen do ta konfirmojn kete.
   
  EliMiNiMi, Blerim R. dhe Lodvald pëlqejnë postimin.
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  E lexova boll mir un forumin, po cfar ndodhi me ate qe ta dossi forumin ? Ku eshte perdoruesi ?
   
  Last edited by a moderator: 13 Dhjetor 2018
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Shum ka patur qe e kan ddos kete forum, me qindra te tille jan, secili e ka marre ate qe e ka meritu. Neser qohesh edhe ti e ddos kete forum pse nuk e pelqen ndonje anetar/admin por seshte ndonje pune e madhe kjo.

  Sot shum kollaj eshte me kqyr me bo demtu dikon, por me bo dicka pozitive eshte bo problem. Edhe me punen e forumit eshte e njeta, ka shum qe kan tentu me demtu kete komunitet, por vetem qe e kan be me te forte, se sen tjeter skan mujt mi bo.
   
  EliMiNiMi pëlqen postimin.
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  ja kan arrit me fshi userat hawer
   
 9. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Shum arritje e madhe na qenka kjo per me fshi userat? Lexoje pak kete:

  https://forum.itshqip.com/threads/itshqip-largon-11k-anetar.49184/

  I kena fshi 11mij anetare per 1 dit, pershkak qe skan patur aktivitet ne forum.

  Un e di cfar ke ti, por mos ke dert sepse edhe pak eshte pastrimi i radhes, dhe do ti vjen fundi edhe userit tend me emrin tend real.
   
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  ahaahahhaahha hallaile kshyr qka tkum shkru nprivat e kallxoma qata e mos e zgjatnma ma shum se veq nlluga po hskojm se kerka sje
   
 11. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  edhe personi qe thash e ka dos pasi qe nuk ja ka fshi tana e keni fshi ju, prej asaj dite nuk e kam pa me ate user ketu
  un qendroj ketu mbi 14 or dhe i di qysh shkojn gjerat
   
 12. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po e shoh kush nuk eshte kerka, dhe akoma me cfar pune meret?!

  O djal rritu pak une te kuptoj se je akoma i rri, por dije qe ne stafi nuk jemi adoloshent, e kemi kalu kete fazen tende shum kohe me perpara.

  Temen po e mbylli ketu, sepse po e shoh qe e shendrove kete teme si chat, ndersa pergjigjen tjeter personale e merr ne PM, anetaret nuk na kan borxh me lexu kete diskutim te kote, joproduktiv te nje niveli teper te ulet.
   
  EliMiNiMi dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...