1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pse vendosa ta le kete forum..

Tema tek 'Depo' e hapur nga BlackEagle, 10 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  E di qe askujt si interesen fare se pse kam vendosur mos te hy me.. por e hape temen me qellim lenjen e paknaqsive para se te dal arsyet jane keto tri.te fillojme nga me rendesishmet.
  1.Mendoj qe kjo site dashakeqe qe ekzekuton scripte tek klientet.
  2.Asgje nuk kam mesuar prej se jam futur.
  3.Nobody gives a f**K per te ndihmuar.
  Per fund dua te them se nuk kam sulmuar askend as nuk kam dashur ta merzise me kete teme por ky eshte mendimi im secili i ka mendimet e veta,
  KLM
   
  zyberallulli pëlqen postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  Per mendim temin ti paske mendu se ktu tpresim na nforum ti bon poste e replika spam per me mrri do like dhe masnej te thojm tka dal rroga ktu o si nshkoll ti je hi po ski dasht me msu ky ke mendimi jem per ma shum priti adminat klm
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,654
  Pëlqimet:
  726
  Pikë nga trofetë:
  243
  Koke nervozu najsen tjeter se sosht qashtu jo :D
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,145
  Pëlqimet:
  832
  Pikë nga trofetë:
  193
  Rrim bre ka po shkon :D
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  mendimi ime kshilla ketu ka por ndoshta edhe vet duhet shtru pyetje qe jan me vend dhe qe te marresh pergjigje ose ndoshta ke njohuri me teper se shume ketu ne forum prandaj edhe nuk gjen pergjigje per ato pyetje qe ke.
  Te sygjeroj te shtrosh pyetje te shumta, online duhet pune e madhe per te fitu , te kesh ide te reja dhe pune nevojitet sepse sot ka me qindra mijra mos te them miljona qe kan fillu me fitimin e parave online dhe nuk eshte e leht te fitosh kur ke nje konkurenc te fuqishme nga e gjithe bota.
  ne ''signature'' aty mundesh me tregu edhe lemin / drejtimin ne te cilin je i interesuar qe ta dim dhe te pergjigjemi atyre pyetjve qe ty te interesojn qe edhe ne te pergjigjemi ose te japim pergjigjen e duhur.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 6. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pse me nerva me bosi???
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  ska sen ktu krejt politika
   
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  disave ja fshin userat kur don disave jo.
  Administratort i drrojn usernamet sa her qe ju q(((( ne jo, ata jan si shteti jone kur do i vnojn ligjet kur do i thyejn
  veq ai qe ja doss ja fshin
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 9. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  53
  Qesharak titulli i temes dhe akoma me qesharak te lexosh nje koment te tille..


  P.S kalo me studentet ne protest Lol
   
 10. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pse ke naj gje me studentet qe jane ne proteste?
   
  Nardiunik pëlqen postimin.
 11. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per ato qe jane te politizum dhe te antarsum neper parti ka problem, kshu qe e more pergjigjen :p
   
  BlackEagle dhe zyberallulli pëlqejnë postimin.
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,862
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  103
  Ruga e mbar te qoft
   
 13. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Meqe ra llafi tek protesta

  [​IMG]
   
  BlackEagle, Universal dhe Nardiunik pëlqejnë postimin.
 14. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Persh,U ktheva per shkak te se pati me shume komenteve pozitive por nqf keshtu do te kisha marre komente ne pytje spepaku nje link nuk secili do te mjaftonte pse ne jemi vetem te koncetruar te llafi kjo me brengos.Por gjithesesi une do te doja nje pergjije nga stafi per arsyen e pare se a eshte e verte se kjo faqe ekzekuton script tek klientet nuk po them se ju e beni kete pasi kjo mund te ndodhe pasi webi eshte hackuar mos keni pasur ndonje Cross-site scripting attackt gjithesesi nqf nuk ka pergjigje temen mund ta mbylleni.
   
 15. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,498
  Pëlqimet:
  2,088
  Pikë nga trofetë:
  448
  Udha e mbar dhe suksese ne jete.

  1. Eshte e vertet qe askujt nuk i intereson nese nuk futesh ne forum, sepse askush me force nuk te ka qu me hy, por ti para se me shku po don me ule reputacionin e Itshqip, duke e emeruar ate si dashkeqe, por ke parasysh qe kemi patur edhe shum te tjere para teje qe e kan tentuar te njejten gje, prandaj edhe ti nese je serioz per kete akuze, hape nje teme te re para se me shku, edhe ofro fakte ose argumente, nese ke kohe kuptohet, e ske naj pune mat randesishme.

  2. Meson ai qe deshiron me mesu. Nuk mundet askush te futet ne mendjen tende dhe te meson per ty. Nuk jemi wikipedia, as Google, jemi komunitet i hapur shqiptar per teknologji, qe secili kontribon aq sa mundet per te miren e te gjithve.

  3. Tani u futa dhe shikova temat e tua, qe i ke hapur ne forum, dhe nga 7 temat qe ke kerkuar ndihme ose ke pyetur ne forum 6 nga ato kishe marre zgjidhje te problemit, ose pergjigje per pyetjen tende qe ke bere. me perqindje i bjen permbi 90% feedback pozitiv ne forum, gje te cilen rrall e gjen diku tjeter, prandaj pyete veten edhe njehere per kete punen ne piken 3.

  Si fund kjo eshte nje nga temat e tua ne forum te IT-se, dhe nivelit tend intelektual. Prandaj tentimet e tua per ta degraduar kete forum nuk te kalojne ketu.

  [​IMG]

  Tema Mbyllet, dhe shkon ne shport, ndersa ty te uroj edhe njehere sukses.

  klm.
   
  zyberallulli, Universal dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...