1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pse vendosa ta le kete forum..

Tema tek 'Depo' e hapur nga BlackEagle, 10 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
  1. BlackEagle

BlackEagle Anëtar Aktiv

Postimet:
    421
    Pëlqimet:
    145
    Pikë nga trofetë:
    43
    E di qe askujt si interesen fare se pse kam vendosur mos te hy me.. por e hape temen me qellim lenjen e paknaqsive para se te dal arsyet jane keto tri.te fillojme nga me rendesishmet.
    1.Mendoj qe kjo site dashakeqe qe ekzekuton scripte tek klientet.
    2.Asgje nuk kam mesuar prej se jam futur.
    3.Nobody gives a f**K per te ndihmuar.
    Per fund dua te them se nuk kam sulmuar askend as nuk kam dashur ta merzise me kete teme por ky eshte mendimi im secili i ka mendimet e veta,
    KLM

zyberallulli pëlqen postimin.
  2. RexhepS

RexhepS Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,376
    Pëlqimet:
    390
    Pikë nga trofetë:
    138
    Per mendim temin ti paske mendu se ktu tpresim na nforum ti bon poste e replika spam per me mrri do like dhe masnej te thojm tka dal rroga ktu o si nshkoll ti je hi po ski dasht me msu ky ke mendimi jem per ma shum priti adminat klm

3. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,549
    Pëlqimet:
    636
    Pikë nga trofetë:
    243
    Koke nervozu najsen tjeter se sosht qashtu jo :D

BlackEagle pëlqen postimin.
  4. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    933
    Pëlqimet:
    648
    Pikë nga trofetë:
    173
    Rrim bre ka po shkon :D

5. oxkos Webmaster

oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

Postimet:
    157
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    38
    mendimi ime kshilla ketu ka por ndoshta edhe vet duhet shtru pyetje qe jan me vend dhe qe te marresh pergjigje ose ndoshta ke njohuri me teper se shume ketu ne forum prandaj edhe nuk gjen pergjigje per ato pyetje qe ke.
    Te sygjeroj te shtrosh pyetje te shumta, online duhet pune e madhe per te fitu , te kesh ide te reja dhe pune nevojitet sepse sot ka me qindra mijra mos te them miljona qe kan fillu me fitimin e parave online dhe nuk eshte e leht te fitosh kur ke nje konkurenc te fuqishme nga e gjithe bota.
    ne ''signature'' aty mundesh me tregu edhe lemin / drejtimin ne te cilin je i interesuar qe ta dim dhe te pergjigjemi atyre pyetjve qe ty te interesojn qe edhe ne te pergjigjemi ose te japim pergjigjen e duhur.

6. zyberallulli

zyberallulli Anëtar

Postimet:
    40
    Pëlqimet:
    19
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pse me nerva me bosi???

7. M.L

M.L Anëtar i Njohur

Postimet:
    782
    Pëlqimet:
    108
    Pikë nga trofetë:
    73
    ska sen ktu krejt politika

8. M.L

M.L Anëtar i Njohur

Postimet:
    782
    Pëlqimet:
    108
    Pikë nga trofetë:
    73
    disave ja fshin userat kur don disave jo.
    Administratort i drrojn usernamet sa her qe ju q(((( ne jo, ata jan si shteti jone kur do i vnojn ligjet kur do i thyejn
    veq ai qe ja doss ja fshin

9. Universal

Universal Anëtar Aktiv

Postimet:
    324
    Pëlqimet:
    111
    Pikë nga trofetë:
    53
    Qesharak titulli i temes dhe akoma me qesharak te lexosh nje koment te tille..

P.S kalo me studentet ne protest Lol

10. zyberallulli

zyberallulli Anëtar

Postimet:
    40
    Pëlqimet:
    19
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pse ke naj gje me studentet qe jane ne proteste?

Nardiunik pëlqen postimin.
  11. Nardiunik

Nardiunik Anëtar Aktiv

Postimet:
    108
    Pëlqimet:
    16
    Pikë nga trofetë:
    18
    Per ato qe jane te politizum dhe te antarsum neper parti ka problem, kshu qe e more pergjigjen :p

BlackEagle dhe zyberallulli pëlqejnë postimin.
  12. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,807
    Pëlqimet:
    228
    Pikë nga trofetë:
    83
    Ruga e mbar te qoft

13. Selim Baruti

Selim Baruti Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,375
    Pëlqimet:
    257
    Pikë nga trofetë:
    128
    Meqe ra llafi tek protesta

BlackEagle, Universal dhe Nardiunik pëlqejnë postimin.
  14. BlackEagle

BlackEagle Anëtar Aktiv

Postimet:
    421
    Pëlqimet:
    145
    Pikë nga trofetë:
    43
    Persh,U ktheva per shkak te se pati me shume komenteve pozitive por nqf keshtu do te kisha marre komente ne pytje spepaku nje link nuk secili do te mjaftonte pse ne jemi vetem te koncetruar te llafi kjo me brengos.Por gjithesesi une do te doja nje pergjije nga stafi per arsyen e pare se a eshte e verte se kjo faqe ekzekuton script tek klientet nuk po them se ju e beni kete pasi kjo mund te ndodhe pasi webi eshte hackuar mos keni pasur ndonje Cross-site scripting attackt gjithesesi nqf nuk ka pergjigje temen mund ta mbylleni.

15. boom3rang

boom3rang Ninja Staff Member Administrator

Postimet:
    4,483
    Pëlqimet:
    2,073
    Pikë nga trofetë:
    448
    Udha e mbar dhe suksese ne jete.

1. Eshte e vertet qe askujt nuk i intereson nese nuk futesh ne forum, sepse askush me force nuk te ka qu me hy, por ti para se me shku po don me ule reputacionin e Itshqip, duke e emeruar ate si dashkeqe, por ke parasysh qe kemi patur edhe shum te tjere para teje qe e kan tentuar te njejten gje, prandaj edhe ti nese je serioz per kete akuze, hape nje teme te re para se me shku, edhe ofro fakte ose argumente, nese ke kohe kuptohet, e ske naj pune mat randesishme.

2. Meson ai qe deshiron me mesu. Nuk mundet askush te futet ne mendjen tende dhe te meson per ty. Nuk jemi wikipedia, as Google, jemi komunitet i hapur shqiptar per teknologji, qe secili kontribon aq sa mundet per te miren e te gjithve.

3. Tani u futa dhe shikova temat e tua, qe i ke hapur ne forum, dhe nga 7 temat qe ke kerkuar ndihme ose ke pyetur ne forum 6 nga ato kishe marre zgjidhje te problemit, ose pergjigje per pyetjen tende qe ke bere. me perqindje i bjen permbi 90% feedback pozitiv ne forum, gje te cilen rrall e gjen diku tjeter, prandaj pyete veten edhe njehere per kete punen ne piken 3.

Si fund kjo eshte nje nga temat e tua ne forum te IT-se, dhe nivelit tend intelektual. Prandaj tentimet e tua per ta degraduar kete forum nuk te kalojne ketu.

Tema Mbyllet, dhe shkon ne shport, ndersa ty te uroj edhe njehere sukses.

klm.

zyberallulli, Universal dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...