1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pse spo muj e instaloj plugin Instant article ne wordpress

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Rafet Maxhuni, 25 Qershor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  Po ma qet versionin
  • Requires WordPress Version: 4.3 or higher
  • Compatible up to: 4.8.9
  Qa duhet me ba qe mem ba ketu vetem 4.9 dej 5.2 te koka wordpressi
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,779
  Pëlqimet:
  532
  Pikë nga trofetë:
  293
  Perditeso wordpress
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kam perditesu po spo me ban
   
 4. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Provo te shkarkosh kete plugin
  https://wordpress.org/plugins/wp-instantarticles/
   

Shpërndaje faqen

Loading...