1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pse spo mi qet rreklamat web im

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga n159, 28 Mars 2022.

 1. n159

  n159 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  [​IMG][​IMG]


  webi : fastnewstv.com/

  nuk me shfaqen farw rreklama behen me shum se 1 muaj qe kam apliku
   
  Last edited by a moderator: 28 Mars 2022
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,032
  Pëlqimet:
  336
  Pikë nga trofetë:
  113
  lexoj mire kushtet per te u uprovuar ne adsense pastaj apliko. Sesht adsense si shtepija barit o burra futemi se plasi leku. Faqja jote lere qe qenka ne shqip, por duhet goxha pune.
   
  Mr.Gh0$T dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 3. n159

  n159 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ku mund tet kontaktoj ne insta
   
 4. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  shum kollaj e ki shok ! un t nidmoj veq kontaktom
   

Shpërndaje faqen

Loading...