1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Pse s'mund t bejm transfer ne Kosove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 10 Shkurt 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pse nuk mundemi me terhjek para nga adsense me banka te Kosoves, edhe Kosova e ka swift dhe iban, se kuptoj ?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by muli_usa, 10 Shkurt 2017
 3. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Best Answer
  kosoven nuk e ka ne list adsense
  ne qe jemi te regjistruar permes Shqiperis nuk na jep mundesi me bo transfere me llogari te kosoves sepse iban eshte i ndryshem nga ai i shqiperis dhe adsense ne baz te iban e din cili shtet je
   
  H!TM3N. pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  Faleminderit vlla, pergjigjje tshkurt tkuptushme
   
  muli_usa pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...