1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pse nuk postoj dot tek kategoria blej per Instant Article ?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Igli F., 10 Nëntor 2019.

 1. Igli F.

  Igli F. Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  doja te beja nje postim tek kategoria Blej, per te blere Instant Article, po nuk po me lejon ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet të plotesosh kushtet për atë kategori. Lexo rregulloren. Nuk janë kote rregulloret se nuk kanë çfarë të benin adminat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...