1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje pse nuk pom ban me hap googlen

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Arian Al, 15 Shtator 2015.

 1. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  po klikoj ne google chroome amo nuk po hapet a mund dikush me mdimu
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,261
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  113
  Bone Uninstall ne Control Panel
  edhe downlodo apet ma me rmenja qe te bon
   
 3. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  e fshina krejt e dowlladova UC BROWSER
   

Shpërndaje faqen

Loading...