1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pse nuk mundem te hap tem te re

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Black Windows, 31 Janar 2017.

 1. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje perse nuk mund te hap nje tem te re tek sektori "Shitje" nuk me del butoni fare (hap tem te re)

  P,s: pordori iphone 6 kam provu dhe nga programi (tapatalk) dhe nga saferi
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  73
  Black Windows, Grenzoo dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...