1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Pse nuk kalohen paret nga Paypal në CC?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 10 Dhjetor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshëndetje! :)

  Kam nje problem me Paypal.

  Paypal thote se minimumi i parave qe duhet te kesh per te
  terhequr eshte 5.01$

  Une kam 5.11$ por Paypal thote: FOTO
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by GameOver, 10 Dhjetor 2019
 3. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  525
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje osht mir me prit deri ne fund te muajit ti bon paypali ne menyre automatike se me i terhjek 5$ nuk munesh se 5$ kushton fee duhet me i pas 10$ per me mujt me i terhjek 5$ pra 5$ shkojn per paypal fee.
   
  exploit.al pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Aha ska rendesi sa e madhe eshte shuma e parave, thjesht Paypal merr 5$ per taks-terheqjeje apo jo?
   
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  525
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Po nese e bon ne menyr manuale po pra nese nuk pret deri ne fund te muajit me u ba ne menyre automatike.
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit shume ! :)
   
  GameOver pëlqen postimin.
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,723
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Kohet e fundit spo ben automatic withdrawal mujore, kshuqe jemi te detyruar ta bejm manual.
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te shoh njehere ne fund te muajit, po ashtu i bej vete. :)
   
  immortal.boy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...