1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pse ngrijne armet ne DEMO?

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga miraxh, 23 Mars 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Sot doja te shikoja ndeshjen time te kaluar ne CS:GO.

  Problemi eshte se kur gjuan me arme ngrin dridhja e armeve.

  Per me shume shikoni videon: Video YT
   

Shpërndaje faqen

Loading...