1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Pse mund të bëj BOOST me 0$ ne FB?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 8 Qershor 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Keto dite kam bere BOOST nje postim ne facebook me 5$ qe kisha total ne CC.

  problemi eshte se dje e provova me bo update BOOST 9$ edhe pse kisha 0$ ne CC edhe fb e aprovoi...

  Perseri e provova sot me 0$ ne CC me bo update boost edhe e aprovoi perseri o_O

  Si ka mundesi qe mund te bej BOOST perseri edhe pse skam fare $ ne CC?

  FOTO!
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by shqipbook, 8 Qershor 2020
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Best Answer
  mund te besh boost
  sapo te arish
  25$ do tentoj ti heq nga kartela ose ne fund te muajit
  dhe nuk do te mund te arij qellimin fb
  dhe do ta bej disable per me ba promote
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  aha e kpt, po tani qe e bera cancel promote do marri vetem aq $ sa ka arritur apo?
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mu mthot pagu 40$ qe te zhbllokojm promovimin
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  28
  a merr gjob nqs nuk e pagun xD?
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Se di sbesoj
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  spagun asgje me shum se sa ke harxhuar
  por nese ta bejn disable duhet te dergosh apel
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...