1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Pse ky problem ne lidhje me internetin?

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga miraxh, 4 Gusht 2022.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Sot kisha nje problem me internetin qe sme shfaqet fare qe eshte i lidhur me kambell ethernet dhe me jep kete problem tek Device Manager

  i bera update ketij driveri, e kerkova ne google dhe e shkarkova dhe perseri del me problem.

  Cili eshte problemi qe nuk lidhet me internet dhe ka kete shenjen tek Device Manager?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by miraxh, 4 Gusht 2022
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Problemi u zgjidh duke i vendosur nje Network Card te ri se i vjetri ishte djeg
   
  beyourself pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...