1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Pse kam kaq pak klikime

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 25 Shkurt 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pershendetje vllazni kisha dasht me ju pyet se spe po kam kaq pak klikime nreklama, nashta i kam vendos keq apo qka osht halli
  http://imgur.com/a/MUikO
  qka munet me kan problemi
   
 2. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me shume mundesi vendosja e keqe e reklamave.
  Vendos reklam ne header,
  Pasi mendoj qe aty merr disa klikime me shume.
  Posto nje screen shot te webit ose linkut qe ti shofim vendosjen e reklamave dhe ndoshta te ndihmojme
   
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  http://imgur.com/a/CLIh3
  qe vlla qishtu i kam reklamat , 3 foto i ki nqit link
   
 4. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  A eshte theme dhe per mobile view?
  Vej dhe nje reklame ne header?
   
 5. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qaty ku po shkrun CPC a shkrun sa tpaguhet klikimi ne ditje apo?
   
 6. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  po vlla eshte edhe per mobile
   
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  po vlla qajo osht cost per click, pagesa per klikim
   
  Lodvald pëlqen postimin.
 8. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kohve tfundit kto apps anti-ads jon popullarizu shum , ndoshta kja mund te jet arsyeja , por edhe permbajtja se qka poston , sepse nese bon "click bait" normal qe vizitort nuk do ta lexojn artikullin por vetem hyn edhe dalin.
   
 9. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  fute edhe nje responsive veq Text ne mes te postit
   

Shpërndaje faqen

Loading...