1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pse jo edhe ti? , Fillo te punosh Online

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Onfire, 4 Gusht 2016.

 1. Lavdrim Abazi

  Lavdrim Abazi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kam adsense kam krejt skam webhost edhe domain kish bo mir nga ana jote ;)
   
 2. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me shkruaj ne pm, nese mundesh te lutem
   
 3. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kush me ndihmon me nje host falas per nje portal islam?
   
 4. arispasho

  arispasho Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a vlen akoma oferta?
   
 5. marjus

  marjus Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Une sapo hapa nje web tani mysell.blog qe me kushtoi rreth 300 dollar , u nxitova per domainin sepse me ra ne dore nje amex dhe kish problem mos e mbyllte karten pronari para se une te nglesha me gishte ne goje. kam plan bizen faqen me te mire dmth. po me duheen menyra per trafik.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,171
  Pëlqimet:
  890
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hajde mendje hajde.
  Per te marr trafik ke vetem duro :)
   
 7. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  43
  dhe hiq ska me tu mshel kjo faqe nga menyra si e ke blere,nese ste mbyll dikush,do jem un qe do ta mbylli.mjafton 1 ticket ne support dhe thuaji tung keti domaini
   
 8. marjus

  marjus Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Po ta di per nder ore ti ca te them une. Une pa gje isha se po ngela pa gje prap ca u be ?
   
 9. marjus

  marjus Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po pse o shok apo ske pune tjeter ?
   
 10. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  43
  jo kam aq shum pune sa spo di nga mja nis ma perpara,po per ty kom me gjet 1 koh.boll u moret me keto CC-ja te vjedhura,fundi nuk eshte i mir gjithsesi do ju kapin ndonje dit.nuk mund te pasurohesh nkrah dikujt tjeter jo ..
   
 11. marjus

  marjus Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ore shume mire e ke ti nqs e kthen thiken nga vetja po une kam shpenzuar per ti bler ato . Perderisa jane ne treg do vazhdoj t i blej po mu deshen
   
 12. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  43
  degjo un te kuptoj ty mir shum,mirpo fundi nuk eshte i mir,pasi nese nuk e len tash i perdor i perdor perseri,po qka nese nje dit te nxojn ? ti je qe e ki perdor ate kart,denohesh ti,e mos thuaj jo un i kallzoj ku e kam ble dhe un pshtoj,ti e ke burgun,bashk me ate,bile ai se paku ka nje shans me shpetu mund ti ofroj diqka prokuroris ne kembim te liris. edhe qaq lir jon domainat qitash sa gjynah osht me ble me cc,kur mundesh me ble me pare tuja..
   
 13. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje dhe faliminderit per oferten nese eshte ede e vlefshe a mundes me me ndihmuar edhe mua
   
  high 4 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...