1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pse është CPM 16$ në ADSTERRA?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 19 Korrik 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  TOP USA kto?
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po top usa trafik nga fb
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  me btc po e di po si me i bo kesh masnej sen , paypal sum bon vllaqko
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk di vlla, per ashtu besoj ka dikush ne fotum qe ket pun e din me mire ket punen me broker btc
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm vllaqko presim
   
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Dmth me erotic ads ( webfaqe per erotic) fiton me shum ne adsterra ?
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  nuk e di, kur ta provoj do jap prova
   
 8. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sahere m`ka shfaq erotic ads revenue e kom pas mbi 250 n`dite !
  # me shqiptar !
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ke mar naj pages prej ksaj Adsterra qe ke punu me traffic shqiptar man?
   
 10. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  une jam tu prit edhe 2 jav me kqyr a po pagujn a jo
   
 11. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pagujne se kam marr une, po sja vle se ta shkatrrojne webin komplet.
   
  NANO pëlqen postimin.
 12. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pse ta shkatrojn vlla , me pas trafik seo sen sun t bojn
   
 13. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gjej nje faqe qe ka reklamat e adsterras, futu nga telefoni me ip USA/uk ose gjermane dhe shiko sdo t hapet faqja fare por do behet redirekt ne reklam, nuk ben dot as back, edhe nese perdor vetem banner 300x250 perseri ta bejn redirekt gjith trafikun premium qe ke,
   
  NANO, Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 14. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po thu a , une zakonisht qato lek i kom bo pa click veq me impresion vllaqko . po sa ta marr qet pages e heki krejt qe dini nej njo qe pagun mire na tregoni se me adsterra edhe fcb po na bllokon domain
   
 15. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po vllacko skam pas kurre problem me pagesa , kam terhjeke n`banke edhe bitcoin !
   
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qfar Stili t reklamv perdor ne web vlla nese bon me dite , dhe sa ads adsterrra i ke vendos ne web
   

Shpërndaje faqen

Loading...