1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ps4 kontroller

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga orani, 1 Gusht 2020.

 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a mundet dikush te ne trego si me rregullu kontrollerin e Ps 4 nuk konektohohet vetem e shfaq kete driten si ne foto pas konektimit me usb edhe mo nuk ka noj signal tjeter, e kam ber edhe rest por i njejti prb a ka ndokush noj ide si me rregullu flm.[​IMG]

  Orani
   
 2. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Të hyn në punë përgjigjet që janë këtu (në anglisht)?
   
  orani pëlqen postimin.
 3. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  804
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Provo me kabell tjeter se edhe mu mndodh me do kablla te vjeter nganjeher nuk konektohen
   

Shpërndaje faqen

Loading...