1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PS Illustration

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga BCE, 1 Prill 2016.

 1. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG]
  Kjo osht nje ilustrim i reperit Kobra per Albumin e ri "Rrug's"

  [​IMG]
  Edhe ky osht ni punim per shqiptarin Ilir Latifi nga UFC.
   
  4n0n!m, 3N2R1T, Jãşhť'Sşeriĕ dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Punime shum tmira, veq vazhdo kshtu :)
   
 3. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Askush nuk ka Lindur i Ditur keshtu qe Suksese.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,654
  Pikë nga trofetë:
  243
  krijim qe nga fillimi apo convertim nga img ?
   
 5. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jo eshte ilustrim nga fotot qe ekzistojne, po osht e krijume prej fillimi (fije per pej) :)
   
  4n0n!m pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,654
  Pikë nga trofetë:
  243
  urime atehere & suksese te metejshme
   
 7. SokolSelmani

  SokolSelmani Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Brravo bre paske talent veq vazdho
   
  BCE pëlqen postimin.
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  sa e veshtir osht kjo illustration -_- kam dash me bo i foto iher ja 7 or para pc asgjo zbona.

  Bravo Dhe Suksese.
   
  BCE pëlqen postimin.
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,737
  Pëlqimet:
  697
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mire i paske punu , suksese mos u ndal .
   
  BCE pëlqen postimin.
 10. BCE

  BCE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Valla kogja zor osht edhe po tmerr kogja koh amo krejt nVaret prej fotos :) flm
   
  4n0n!m dhe Jãşhť'Sşeriĕ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...