1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Prsh

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga kristian marashi, 24 Tetor 2017.

 1. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush nga ju me ndimon me nje logo

  Sent from my X5 using Tapatalk
   
 2. Bajgora

  Bajgora Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Çfar logo, jep detaje ma shume.
   
 3. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  qfar logo
   

Shpërndaje faqen

Loading...