1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prsh si jeni

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga kristian marashi, 16 Maj 2018.

 1. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush nga ju me ndimon per nje instagram se ma kan vjedh ta rikthej din ndonjeri noj program flm

  Sent from my X5 using Tapatalk
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  599
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Programe nuk ka, me sakte nuk funksionojne
  Kontakto me suportin ose bej report nga shume profile derisa te fshihet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...