1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur prsh ndejte reth adbreaks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga suadcara, 26 Prill 2019.

Tags:
 1. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  mi kan pranu ad breaks .. por sdi qysh me i vendu reklamat apo dalin vet ?
   
 2. Best Answer:
  Post #12 by reflect1, 30 Prill 2019
 3. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Vet duhet me dal reklamat, po si e rregullove tek country?
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,232
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  N'fanpage te about te lokacioni qitja fek psh usa ose uk ose germany prit 3 dit deri 5 dit ndreqet po osht mundsia edhe pa e ndreq country munesh me vazhdu next me apliku per ad breaks
   
  suadcara pëlqen postimin.
 5. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  mire i bera ato .. tash sing up e bena krejt ... e sma qet kurgjo me bo tek video creator sdi si vendohen reklamat apo duhet me prit hala
   
 6. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  tek country e bera ne gjermani po skishte nevoj me duket .. se te maqedonis me doket se i pranon ... se shkrunte maybe not avilable
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,963
  Pëlqimet:
  282
  Pikë nga trofetë:
  103
  Si ta kesh vendos te maqedonis nuk te ben me ai adbreak laj duar.
   
  suadcara pëlqen postimin.
 8. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  ke fan page e kom te ne gjermani,... a tek paymet e kom bo maqedoni .. thu ta hek ? a
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,963
  Pëlqimet:
  282
  Pikë nga trofetë:
  103
  Payment maqedoni nese ke vendos nuk ben
   
 10. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  po le se paymet ne maqeodni por edhe adresen page owner e kam maqedoni
  e tash ndonje sujgerim cfar me bo
   
 11. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  po le se paymet ne maqeodni por edhe adresen page owner e kam maqedoni
  e tash ndonje sujgerim cfar me bo
   
 12. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese nuk jam gabim, edhe adresa edhe payment llogaria duhet te jete ne njeren nga keto shtete:

  - Austria
  - Belgium
  - Canada
  - Czech Republic
  - Denmark
  - Finland
  - France
  - Germany
  - Hong Kong
  - Hungary
  - Ireland
  - Italy
  - Luxembourg
  - Netherlands
  - New Zealand
  - Poland
  - Portugal
  - Singapore
  - Slovakia
  - Spain
  - South Korea
  - Sweden
  - United Kingdom
  - United States
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 13. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Une page owner e kom kosova, e t page e kom usa um kan pranu pa problem.
   
 14. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  suadcara pëlqen postimin.
 15. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
 16. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  mu tek page owner . kur hi tek monetization , payout settings atje po ma qet page owner me adress te maqeodnis ,
   
 17. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje, a e ka dikush problemin e monetization eligibility, veq e treta mka mbet red (u kan green deri para pak kohe), skom asni violation as kurgjo, te facebook creator ma qet qe faqja osht eligible edhe tek apeli njojt. Problemi osht veq te ad breaks mdel e kuqe. Ju faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...