1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

prsh a din dikush ndonje sajt investimi

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga getoar morina, 3 Shkurt 2018.

 1. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese din dikush ndonje sajt me investu me crypto
   
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cex.io
   
 5. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  naj njo qe o me investu me perfitu %
   
 6. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  @getoar morina Krejt qato site jon me investu nto edhe me bo trading, normal qe me perfitu ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...