1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Provimi i ri i CCNA

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Fannol Gashi, 30 Shtator 2013.

 1. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  shiko ne PM :)
   
 2. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje Shehat a mundesh edhe mu me ma dergu qit liber ne PM. Respekt
   
 3. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  @tosi ta kam dergu ne PM
   
  tosi pëlqen postimin.
 4. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mundet edhe mu me mi dergu dikush ne pm faleminerit :)
   
 5. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  mundet dikush t'mi dergoj dhe mua keto libra ne pm.
  flm!
   
 6. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Shehat pershendetje mundesh t'mi dergosh dhe mua keto dy libra??
  Faleminderit.
   
 7. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  o shehat o shehat o shehat edhe mu nese ma dergon tu kisha falenderu shume,,, seriozisht
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,204
  Pëlqimet:
  1,565
  Pikë nga trofetë:
  243
  plz ne PM
   
 9. lavdim2014

  lavdim2014 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  O shehAt tlutem ma dergo nese ban
   
 10. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. Big-KS

  Big-KS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese mundesh edhe mua, flm.
   
 12. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  shiko ne PM ta kam dergu :)
   
 13. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Shehat shume faleminderit.klm
   
  Shehat pëlqen postimin.
 14. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...