1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Provim Pranues shkenca kompjuterike

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga KMN, 22 Prill 2019.

Tags:
 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Jam i interesum me vazhdu fakultetin e Shkencave Kompjuterike ne Gjilan ose ne Prishtine edhe deshta mju pyt djem qfar pytje mujn me ra per matematik ose a ka najkush material te provimit pranues pasi qe nuk jam aq i mir ne matematik?
  Flm per Mirekuptimin.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  E bojshin kete debat vitin e kalum do studenta n'komente te ni faqe , edhe than qe krejt pytjet e provimit pranues jon kon matematik ska pas thujse kurgjo informatik. Po masi sjom provu vet nuk muj t'thom kurgjo sigurt.
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  jan 50% pytje IT 20% pytje logjike dhe 30% matematike.
   
 5. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Matematik e shkolles se mesme nese ke msu ne shkolle te mesme mire matematiken nuk ke me pas problem :)
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  matematik valla nuk di mir amo thash mos e dini qfar pytje ka pas ne matematik
   

Shpërndaje faqen

Loading...