1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Propozoj...

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Blunivers, 12 Janar 2020.

 1. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje miq !

  Kam Deshire tju propozoj dicka.

  Te gjithe ata qe kame portale shume te vizituar, te cfaredolloj fushe, pervec atyre me permbajtje ilegale.

  1) Une propozoj tju ofroj, ndertimin e app per iOS, dhe Android, gjithashtu publikimin e tij ne llogarine time Developer iOS dhe Android. Kundrejt vendosjes se nje baneri admob. Gjithashtu ne app do vendos edhe admob te llogaris tuaj, Kjo perfshin vetem app, jo cfare reklamash apo bannera keni ju brenda ne portal.

  2) Gjithashtu te gjithe ata qe kane ne mendje, apo ide per ndertimin e nje projekti te mirfillt, te me vene ne dukje, dhe nese ja vlene, e financoj une me, host, domain, app si dhe marketing per ta lancuar.

  Keshtu qe kushdo qe ka interes, apo pajtohet me mua, tme bej te ditur ketu ose ne skype imagazin.albania

  Faleminderit
   
  Last edited: 12 Janar 2020
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk eshte e hijshme qe te besh marketing me clickbait
   
 3. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam Dakort,
  Por mua ma shfaqin ate ne cdo app t dores se Dyte.
  Dhe perderi sa egziston, dhe nuk quhet ilegale, vetem fiton nuk humbet gje :)
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Si te ndertoni nje iphone app e keni ktu: https://www.appypie.com/iphone-app-builder
  https://www.appypie.com/app-builder

  Rrini larg mashtrusve ne kete forum kush e di se qfar interesa ka sepse po kerkon portale te vizituara tipi. Dhe kur te prezantohesh ne kete forum heres tjeter trego se kush je (stafi. Mos përmend informacione personale) , un ta shfaq edhe identitetin nese ke deshire mos u mundo me lujt rolin e te fortit ktu se ktu se di me kend ke pune ende.
   
  Last edited by a moderator: 12 Janar 2020
  Alion dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 5. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18

  Uroj te kesh pjekurie e duhur, qe mos te behem pishment per keto qe do them.

  Une se kam fshehur ndonje here identitetin tim, dhe as kam nderment ta bej. Dhe as jam ketu duke bere te fortin, sepse i kam bere vite me pare keto: jo une jam ai jam ky, te bej ate te bej kete, neper chate . forume

  Keshtu qe un kam harritur ne fazen e te menduarit, qe keto jane fukarallek, dhe per njerez te pa piekur.

  Keshtu qe : nese ti qeke pikelluar me mua qe te kundeshtova te domaini,?
  Duhet te bundesh qe se kam personale, thjesht ashtu mendova, dhe e barazpeshova njekosisht mendimin tim.
  Dhe dola ne konkluzionin qe, ai domain nuk vlente aq, dhe mendimi im i then ne publik vlen me shume sesa heshtja. Dhe kjo vjen per shkak te natyres time, lumtorohem kur bej mire. dhe jam i sigurt qe ndosht i kam bere mire shume personave, vec ty jo.

  Keshtu qe nese ti vazhdon te jesh i pikellur akoma, dhe do tme tregosh mua ato cme the me lart, me bej te ditur, te jap une shume te dhena, edhe live e diskutopjme, e luftojme, apo cmund te behet tjeter sipas llogjikes tende.

  Uroj qe t kem qene i qart, dhe te Falenderoj qe me bere te them me vete : " bobo po une cfare bej ketu"

  Keshtu qe une do jeme ketu, deri sa ti tme japesh nje pergjigje, nese me kuptove, apo te duhen te dhenat e mia, per ku e di une se cfare, Para se te largohem qe ketej.
   
  Last edited: 12 Janar 2020
  @science pëlqen postimin.
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mvje me qesh po nuk qesh dot se mfshi postimin stafi :D
   
  phoenix, exploit.al dhe Blunivers pëlqejnë postimin.
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Hej ti mundesh me fol sat ki qef ktu veq un po ta boj me dije se antaret e perjashtuar te kti forumi qe regjistrohen prap me emra te tjere dhe mundohen me e qit posht dikend tjeter harroje se mund ta arrish kete qellim , un smund te jem i piklluar prej atyre qe ndihen asisoj kshtu qe thjesht edhe un ju tregova antarve se mos te bien preh e mashtrimeve te antarve te perjashtuar qe jan regjsitruar ne forum me emra te rinje ;)
   
 8. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Perderisa ka te drejt te jap mendime, duhet edhe te pranoj te tilla. keshtu qe skam asgje persa i perket mendimit tuaj

  Une nuk rash dakort me pjesen ku ti permende Emrin tim, madje the se do beje publike gjera personale, qe mendoj se skane lidhje, Sepse une nuk e kisha personale me ty, por me kedo qe do e kishte bere,

  Keshtu qe me vjen mire qe e ke kuptuar sic duhet, dhe te siguroj qe sjam asnje anetar nga ata qe ti permende, per mua eshte here pare dhe e fundit.

  Keshtu qe nga ky postim uroj te gjithve me t miren, Suksese kudo, edhe ndimoni sa me shume njeri tjetrin, sepse asnje se ka gjet keq nga te berit mire

  Gjithe te mirat cuna
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Edhe mua me vjen mire qe u zbute poashtu te uroj te gjitha te mirat ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...