1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje propleme me paypal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi gjoni, 11 Korrik 2018.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  cuna ca po ndodh me paypalin na ka nxi jeten cdo pages qe vjen rri ne pritje per 30 dit
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  673
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sesht problem tek ty kjo tek te gjithe ne
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,420
  Pëlqimet:
  1,061
  Pikë nga trofetë:
  358
  30 apo 21 ?
   
 4. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  a ka ndonje menyr per ta rregullu se kam degjuar qe po te ndrosh shtetin behen aktive
   
 5. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk e di se qka shet ti zakonisht un kur shes atyre qe blejn ju thom dergoni paret vetem friends/family nese ti dergojn friends family menihere te dalin tek balance po nese ti dergojn si pages thuju te konfirmojn pagesen ne paypal nese e konfirmojn te dalin mrena 48 orve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...