1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë propellerads pagesa ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 9 Prill 2020.

 1. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ki pas trafik shqiptar apo usa
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une kom miks trafik, ,me usa pagun kaniher mire , po pa e pa qe bojn pagesa pa i pa leket qe mi kan dergu spot thom nisja ,
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  ktu shum keq eshte se duhesh me pas shum vizitor per me mrrie 10 dollar
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me pas traffik usa e mrrin me duket
   
 5. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  po me traffik usa po amo duhet spaku 10 deri 15 mij me pas dit qe me pas sukses te madh
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Vlla une jom tu e prit me pa a po bojn pages qe sbojn sja vlen me hup kohe. perndryshe provoje edhe adsterra , vetem se i ka reklamat si 18 plus gati
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  akoma nuk tkan pagujt e ?
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Jo jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...