1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Promovoni Faqet dhe Rrjetet e juaja Sociale

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Mefi, 2 Korrik 2018.

 1. Mefi

  Mefi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tani e keni ne dispozicion edhe Faqen Shqip per shkembime per te Fituar Followersa, Like , Subscribes , Website Hits, Url te shkurta , dhe shume Risi te tjera per shumicen e rrjeteve Sociale, Si Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, SoundCloud, Reverbnation Fans, etj.

  Ne fillim kur te regjistroheni , Fitoni 1 Euro dhe 100 monedha,
  Monedhat mblidhen duke vizituar duke ndjekur duke pelqyer rrjetet e anetareve tetjere.
  Me monedhat e fituara ju mund ti promovoni faqet e juaja ose videot te juaja ngayoutube.
  Ose mund ti konvertoni monedhat ne para te verteta.
  Mundesi eshte dhe kodi i referimit qe ju jep kjo faqe .per te ftuar shoket e juaj, ata qe regjistrohen nga linku me kodin referuas te juajin,
  Ju fitoni ,automatikisht 50 mondha dhe 0.20 Cent.
  Emri i webfaqes eshte AlbFans
  ja dhe linku referues i imi :

  https://albfans.com/?ref=1
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Followersa shqiptar a
   
 3. Mefi

  Mefi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po Elira, pasi që tani kemi filluar me këtë deri sa të bahet promote dhe të rritet nr i përdoruesve... por do të jenë shqipëtar.
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cfare sherbwn kjo per te vjedh pass se nuk e kuptoj un ??e kam provuar njezet her te regjistrohem dhe sme pranon
   
 5. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  mund te shpejgosh me qarttt
   

Shpërndaje faqen

Loading...