1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Promovo Rrjetet e juaja sociale ALBFans.Com

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mefi, 2 Korrik 2018.

 1. Mefi

  Mefi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, desha me ju tregu se e kam projektu nje Faqe per te promovuar rrjetet e juaja sociale , si facebook, instragram , twitter, scoundcloud ask,fm, edhe shume rrjete te tjera...
  Eshte mundesia edhe per te i shtuar edhe videot e juaja ne youtube per shikueshmeri, per like dhe per te fituar subscribers.
  Ne fillim kur te regjistroheni , Fitoni 1 Euro dhe 100 monedha,
  Monedhat mblidhen duke vizituar duke ndjekur duke pelqyer rrjetet e anetareve te tjere.
  Me monedhat e fituara ju mund ti promovoni faqet e juaja ose videot te juaja nga youtube. Ose mund ti konvertoni monedhat ne para te verteta.
  Mundesi eshte dhe kodi i referimit qe ju jep faqja jone... Per te ju treguar te tjereve ata qe regjistrohen nga linku me kodin referuas te juajin, Ju fitoni automatikisht 50 mondha dhe 0.20 Cent.
  Emri i webfaqes eshte AlbFans
  ja dhe linku referues i imi : https://albfans.com/?ref=1
   
  hej amigo pëlqen postimin.
 2. Mefi

  Mefi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cdo kjartesi mundeni mundeni me pyet.
   
 3. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  suksese vlla ishalla tdhez bon promote najkah
   
  Mefi dhe hej amigo pëlqejnë postimin.
 4. hej amigo

  hej amigo Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  wooooow shume paske ba mire njeri paske me ja pa hajrin po mire ky shoku nalt e ka shenu ishalla te dhez se eshte shume e nevojshme per ne kjo e paske ba per merak u regjistrova une dhe e pash se si eshte procedura . Suksesee vec
   
  Mefi pëlqen postimin.
 5. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Njeri pom veq keq qe pot thom, veq pom doket pak absude qe ti vet e ki bo kto, edhe po na fton me u regjistru me ref tondin?.
  Like whats the point?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...