1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PROMOTE INSTAGRAM

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Ardian, 9 Prill 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a mund ta bej instagramin promote prej ne pc nese po si mund ta bej se nuk mund ta shoh opsionin per ta ber ??
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese e perdora mire chrome k nje opaion per ta kthyer ne mobile
  Me f12 a dicka e tille dhe ke nje panel anësor osw posht te tille
  https://prnt.sc/n9smrc
  Kliko mbi logon e tablet telefon
  Pastaj Hap Instagram.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...