1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : Wise Registry Cleaner

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 16 Maj 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa efektiv eshte ky program? Pasi une jam pak konfuz me keto gjera.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  shumica thone qe te tilla programe eshte mire te mos perdoren
  por une e postova per ata qe jane te guximshem & kane pak njohuri se si/qysh ta perdorin
  :D
   
 4. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  I jap të drejtë pasi duhet pak njohuri të plote ne pc .Pasi regjistrat fshijnë programe të mbetura dhe lehtëson kompjuterin.ne rastin kur luhet me loja të medha dhe me misione
   

Shpërndaje faqen

Loading...