1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Windows 10 All-in-One For Dummies, 4th Edition

  This book teaches you all about the most important parts of Windows 10, including:
  • Installing and starting a fresh Windows 10 installation
  • Personalizing Windows 10
  • Using Universal Apps in Windows 10
  • How to control your system through the Control Panel in Windows 10
  • Securing Windows 10 against a universe of threats

  Code:
  https://thehackernews.tradepub.com/free/w_wile374/
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Excel 2019 All-in-One For Dummies
  Code:
  https://thehackernews.tradepub.com/free/w_wile376/
  
  
  Excel 2019 All-In-One For Dummies offers eight books in one!! It is completely updated to reflect the major changes Microsoft is making to Office with the 2019 release. From basic Excel functions, such as creating and editing worksheets, to sharing and reviewing worksheets, to editing macros with Visual Basic, it provides you with a broad scope of the most common Excel applications and functions—including formatting worksheets, setting up formulas, protecting worksheets, importing data, charting data, and performing statistical functions.
  
  The book covers importing data, building and editing worksheets, creating formulas, generating pivot tables, and performing financial functions, what-if scenarios, database functions, and Web queries. More advanced topics include worksheet sharing and auditing, performing error trapping, building and running macros, charting data, and using Excel in conjunction with Microsoft Power BI (Business Intelligence) to analyze, model, and visualize vast quantities of data from a variety of local and online sources.
  
  
  Get familiar with Worksheet design
  Find out how to work with charts and graphics
  Use Excel for data management, analysis, modeling, and visualization
  Make sense of macros and VBA
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  JavaScript from Beginner to Professional
  Code:
  https://thehackernews.tradepub.com/free/w_pacb156/
  Offer expires 8/17/2022
   
  beyourself pëlqen postimin.
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  The Ultimate Kali Linux Book - Second Edition
  Code:
  https://thehackernews.tradepub.com/free/w_pacb158/
  
  Offer expires 8/31/2022
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Packt Mastering Defensive Security - ISBN 9781800208162
  Code:
  https://thegazebook.tradepub.com/free/w_pacb159/prgm.cgi
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mastering Python - Second Edition
  ISBN 978-1-80020-772-1

  Code:
  https://solo.tradepub.com/free/w_pacb161/
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Networking All-in-One For Dummies, 8th Edition
  Code:
  https://www.wiley.com/en-us/Networking+All+in+One+For+Dummies%2C+8th+Edition-p-9781119689058
  https://bitsdujour.tradepub.com/free/w_wile391/
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  Windows 11 For Dummies

  Code:
  https://thegazebook.tradepub.com/free/w_wile398/
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...