1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mbasi te skadon a fshihen lista qe e ki rujt trajnimin Offline?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Normal qe po.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Web Coding & Development All-in-One For Dummies ($25.99 Value) FREE for a Limited Time
  Code:
  https://www.tradepub.com/free/w_wile288/
  
  Code:
  [*]Get the lowdown on coding basics
  [*]Review HTML and CSS
  [*]Make sense of JavaScript, jQuery, PHP, and MySQL
  [*]Create code for web and mobile apps
  
  
  Free offer expires 4/22/2020
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  harvard online learning

  Code:
  https://online-learning.harvard.edu/catalog?keywords=&paid%5B1%5D=1&max_price=&start_date_range%5Bmin%5D%5Bdate%5D=&start_date_range%5Bmax%5D%5Bdate%5D=
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  i ka dale ndonjerit ky kufizim?
  pothuajse me del tek cdo tut/liber qe me perpara sme dilte

  [​IMG]
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese veq ke nje abonim aktiv, ather injoro ate mesazh, perndryshe kontaktoje Supportin
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  kam patur 1 trial 3 muaj por kishte skaduar kohe perpara
  ai mesazh me doli keto dite


  @Fannol Gashi
  ty te del ai mesazh?
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese te ka skadu Trial, nuk mundesh me i lexu librat nese nuk i ke marr me kredita.

  Po edhe mua mu paraqit por besoj qe eshte bug pasi qe une kam nje abonim aktiv aty.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Wiley Cybersecurity Blue Team Toolkit

  Code:
  https://thehackernews.tradepub.com/free/w_wile301/prgm.cgi
  
  Offer expires 8/12/2020
   

Shpërndaje faqen

Loading...