1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PROMO : e-books falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 4 Mars 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,257
  Pëlqimet:
  343
  Pikë nga trofetë:
  113
  Ore nuk te kam pyetur tek keta libra mund te kemi akses ne cdo kohe apo vetem per kohen qe jane falas?
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243
  pasi i ben add tek akaunti jot, i ke pergjithnje

  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,246
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...